Lizdų remontas

plansetiniu kompiuteriu taisymasPlanšetinių kompiuterių remontas. Remontuojame (lituojame) planšetinių kompiuterių įkrovimo lizdus. Nuo dažnai prijungiamo įkroviklio ar netaisiklingo pajungimo planšetinio kompiuterio įkrovimo lizdas gali išlūžti ar susidėvėti kontaktai. Tokiu atveju yra remontuojamas planšečių įkrovimo lizdas.

Dažniausiai planšetiniai kompiuteriai turi ne tik įkrovimo lizdą, bet ir kitų jungčių, pavyzdžiui USB, HDMI ar ausinių lizdą. Šiuos lizdus taip pat galime suremontuoti ar perlituoti naujais.

Remontuojame originalius įkroviklius (pakrovėjus). Pasitaiko atvejų, kai pažeidžiamas įkroviklio laidas – tokiu atveju keičiame jį nauju. Kartais finansiškai neapsimoka remontuoti pakrovėjo ir tada pasiūlome įsigyti naują. Prekiaujame planšetinių kompiuterių priedais.

Taip pat tvarkome blogai veikančius ar išlūžusius mygtukus (pagrindinį Home mygtuką, garso reguliavimo mygtukus, kitus funkcinius mygtukus). Būna, kad mygtukai neveikia dėl programinės sistemos sutrikimų. Tokiu atveju yra reikalingas planšetės programinės įrangos tvarkymas.

Comments are closed.